Vizážistka a stylistka Praha | Marie Tyburcová

Nabízím svatební i plesové líčení, svatební účes, proměny vzhledu, kurzy líčení a poradenství stylu pro muže i ženy. Mezi mé služby patří i barevná typologie nebo kurz líčení.

Vizážistka a stylistka Praha | Marie Tyburcová

Nabízím svatební i plesové líčení, svatební účes, proměny vzhledu, kurzy líčení a poradenství stylu pro muže i ženy. Mezi mé služby patří i barevná typologie nebo kurz líčení.

PROMĚNY  |    775 558 634

“Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými…”

Jednodenní proměna

  • 1,5 hodiny v salonu
   Proměna probíhá v salonu Qeen-si (www.salon-praha.cz). Trvá cca 1,5 hodiny.
 
  • Sama sebe nepoznáte
   Klientka je profesionálně nalíčena. Líčení podtrhne klady a naopak zamaskuje nedostatky, takže i z průměrné šedé myšky hravě udělá okouzlující ženu. Toto líčení vydrží po celý den v perfektním stavu, až do odlíčení.
 
 • Krásu podtrhne profesionální účes
  Klientka je poté učesána dle vlastního přání, aby účes korespondoval s příležitostí, na kterou se chystá a aby podtrhl její krásu. Účes je tvořen ze suchých vlasů, bez předchozího mytí a stříhání v salonu. K vytváření účesu slouží pouze kulma nebo žehlička, lak na vlasy a případně další stylingové prostředky a pomůcky. Tento účes vydrží do umytí vlasů.
Vaše cena:
2.000 Kč
Další typy proměn:

Galerie proměn

Proměna Klasik

  • 4 hodiny u vizážistky a kadeřince
   Proměna probíhá v salonu Qeen-si (www.salon-praha.cz). Trvá cca 4 hodiny.
 
  • Budete mít srovnání
   Klientka je nejprve vyfocena fotografem „před“, poté je po konzultaci s vizážistkou nabarvena a ostříhána v kadeřnickém salonu. Následně se pak přesune do vizážistického studia, kde jí vizážistka nalíčí. Výslednou proměnu zdokumentuje fotograf.
 
 • Fotografie na památku
  Klientka do týdne obdrží dvě profesionální fotografie před a po v elektronické podobě.
Vaše cena:
4.500 Kč
Další typy proměn:

Galerie proměn

Foto proměna

  • 10 hodin péče u vizážistky a kadeřince
   Proměna probíhá v salonu Queen-si (www.salon-praha.cz) a ve fotoateliéru. Trvá cca 10 hodin (možno rozdělit do dvou dnů).
 
  • Luxusní produkt pro náročné
   Klientka je nejprve vyfocena fotografem „před“, poté je po konzultaci s vizážistkou nabarvena a ostříhána v kadeřnickém salonu. (Tato část je možná provést samostatně v den předcházející focení v ateliéru). Následně se pak přesune do fotoateliéru. Zde jí vizážistka nalíčí, pomůže vybrat vhodné oblečení na focení (oblečení si klientka přinese z domova) a fotograf fotí. Čas strávený v ateliéru je cca 8 hodin. Nafotí se 3-4 různé styly fotek (různé druhy líčení, účesu a oblečení).
 
 • Několik sérií fotografií
  Klientka do týdne obdrží 15 profesionálně upravených fotografií v elektronické podobě.
Vaše cena:
11.000 Kč
Další typy proměn:

Galerie proměn

Proměna speciál

  • 8 hodin líčení, česání a nakupování
   Proměna probíhá v salonu Qeen-si (www.salon-praha.cz) a v nákupním centru. Trvá cca 8 hodin. Klientka je nejprve vyfocena fotografem „před“, poté je po konzultaci s vizážistkou (image-makerem) nabarvena a ostříhána v kadeřnickém salonu. Následně se pak přesune do vizážistického studia, kde projde kompletním image poradenstvím. Toto poradenství zahrnuje barevnou typologii, poradenství o vhodném stylu a střihu oblečení a doplňků. Následuje líčení spojené s minikurzem líčení, kde se klientka naučí, jak správně pečovat o svou pleť a jak se líčit na různé příležitosti. Poté se přesune do nákupního centra, kde za pomoci image-makera vyberou a nakoupí oblečení a doplňky dle přání klientky (cena nakoupeného zboží není zahrnuta v ceně proměny).
 
 • Z celého dne budete mít památku
  Průběh celé proměny je průběžně zaznamenáván fotografem. Klientka do týdne obdrží 9 reportážních fotografií a jednou výslednou, profesionálně upravenou v elektronické podobě.
Vaše cena:
12.000 Kč
Další typy proměn:

Galerie proměn

TIP: Pro další druhy líčení přepněte kartu pod úvodní fotografií. Vrátit se na začátek stránky

Reference