Vizážistka a stylistka Praha | Marie Jánská

Nabízím svatební i plesové líčení, svatební účes, proměny vzhledu, kurzy líčení a poradenství stylu pro muže i ženy. Mezi mé služby patří i barevná typologie nebo kurz líčení.

Vizážistka a stylistka Praha | Marie Jánská

Nabízím svatební i plesové líčení, svatební účes, proměny vzhledu, kurzy líčení a poradenství stylu pro muže i ženy. Mezi mé služby patří i barevná typologie nebo kurz líčení.


ÚČESY   |    775 558 634

“Účes na jakoukoliv příležitost. Na svatbu, ples i na důležitou schůzku… Účesy vytvářím ze suchých vlasů. Nebarvím ani nestříhám.”Svatební účes


 • Účes musí ladit s nevěstou
  Svatební účes by měl podtrhnout krásu nevěsty a spolu se svatebními šaty by měl tvořit dokonalou harmonii. Účes se tvoří dle střihu svatebních šatů, typu kytice, celkového stylu svatby a samozřejmě podle toho, co nevěstě bude nejvíce slušet.

 • Základem je zkouška
  Obvykle se před samotným svatebním dnem provádí v předstihu cca 3 týdnů zkouška svatebního účesu. Zkouška je velice důležitou částí svatebních příprav, kde hledáme společně účes, ve kterém se budete cítit nejlépe. Společně probereme vaše představy, vyzkoušíme různé varianty a rozhodneme, jaké ozdoby do vlasů budou nejvhodnější. Domluvíme časový plán ve Váš svatební den, aby vše hladce proběhlo. Doporučuji s sebou přinést obrázky vašich představ, případné doplňky a foto svatebních šatů. Na zkoušku počítejte cca 2 hodiny.

 • Finální účes vytváříme na místě
  V den svatby přijedu za Vámi domů nebo na místo, kde se budete na svatbu připravovat.. Samozřejmě je možné domluvit účesy i pro maminky, družičky, ženicha…
Vaše cena:
2.000 Kč
Další typy účesů

Fotogalerie svatebních účesů

Večerní plesový účes

 • Každý účes je originál
  Večerní účes má širokou škálu využití. Záleží na tom, pro jakou příležitost se češe. Jiný bude na Maturitní či jiný ples, jiný bude na firemní večírek nebo naopak na důležité rande.

 • Česání trvá až 90 minut
  K vytvoření účesu se používá žehlička na vlasy či kulma mohou se též použít různá tužidla, vlasové podložky a sponky. Doba, po kterou se účes vytváří, záleží na složitosti účesu. Pohybuje od 30 – 90 min.

Vaše cena:
1.300 Kč
Další typy účesů:

Fotogalerie plesových účesů

Hair-styling na fotku

 • Nedílná součást stylingu na focení
  Neexituje dokonalá fotografie bez profesionálního hair-stylingu. Přípravy na focení by se neměly zbytečně protahovat, proto si zakládám nejen na kvalitě ale i na rychlosti své práce. Příprava modelky na focení (líčení + účes ) mi obvykle zabere hodinu.
Další typy účesů:

Fotogalerie foto účesů


TIP: Pro další druhy účesů přepněte kartu pod úvodní fotografií. Vrátit se na začátek stránky


ZKUSTE TAKÉ ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY
(líčení + účes + zkouška)
Ušetříte až 1.500 Kč


Chystám svatbu
Chystám se na plesReference