LÍČENÍ   |   775 558 634

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto starost o vzhled svěřte raději do rukou profesionálů.

 

Líčení na svatbu


 • Nejdůležitější den života
  Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto starost o vzhled svěřte raději do rukou profesionálů, budete si pak moci vychutnat den “D” bez zbytečného stresu a se šťastným úsměvem na tváři. Nebo si myslíte, že účes a líčení nejsou stejně důležité jako svatební šaty?

 • Nalíčím vás na místě svatby
  Před samotnou svatbou je důležité líčení vyzkoušet. Zkoušku doporučuji 14 dní před termínem svatby, abychom se shodly na tom, co vám bude nejvíce slušet a vyhovovat. Experimentovat na poslední chvíli se při tak významné události nevyplácí. Ve svatební den Vás pak upravím přímo u vás doma nebo tam, kde se budete brát. Dle Vašeho přání upravím i Vaše nejbližší či přátele.

 • Vím, co funguje
  Během své kariéry jsem byla už na stovkách svateb, a proto bezpečně vím, co funguje. Ráda vám proto poradím nejvhodnější střih šatů dle postavy, účesu, doplňků, kytice, a podobně.
Vaše cena:
2.000 Kč
Další typy líčení:

Fotogalerie svatebního líčení

Líčení na ples

 • Zaručeně vyniknete
  Chcete na svém maturitním (nebo jakémkoli jiném) plese vypadat jako opravdová princezna? Nabízím vám vhodné večerní líčení, kterým všechny okolo zaručeně okouzlíte. Nalíčím samozřejmě nejen samotné maturantky ale i jejich maminky nebo babičky.
Další typy líčení:

Fotogalerie líčení na ples

Foto-make-up

 • Kvalitní make-up je polovina fotografie
  Líčení na fotografii, využijí všichni, kteří se chtějí nechat fotografovat, ať už v ateliéru, nebo třeba na svatbě či jiné významné události. Dobře zválnutá technika líčení před objektiv ocení i všichni profesionálové, kteří ze svých modelů chtějí dostat 100 %.
Vaše cena:
dle náročnosti
Další typy líčení:

Galerie foto-make-upu


TIP: Pro další druhy líčení přepněte kartu pod úvodní fotografií. Vrátit se na začátek stránky


ZKUSTE TAKÉ ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY
(líčení + účes + zkouška)
Ušetříte až 1.500 Kč


Chystám svatbu
Chystám se na plesReference