PROMĚNY VZHLEDU  |   
 775 558 634

“Stylové poradenství s nalezením nového image spojené s líčením a úpravou vlasů, zaměřené na detail.”Jednodenní proměna

 • 1,5 hodiny v salonu nebo u vás doma
  Proměna probíhá ve vizážistickém studiu Salon Qeen-si nebo na místě, které si sama vyberete. Například u Vás doma. Trvá cca 1,5 hodiny.

 • Sama sebe nepoznáte
  Klientka je profesionálně nalíčena. Líčení podtrhne klady a naopak zamaskuje nedostatky, takže i z průměrné šedé myšky hravě udělá okouzlující ženu. Toto líčení vydrží po celý den v perfektním stavu, až do odlíčení.

 • Krásu podtrhne profesionální účes
  Klientka je poté učesána dle vlastního přání, aby účes korespondoval s příležitostí, na kterou se chystá a aby podtrhl její krásu. Účes je tvořen ze suchých vlasů, bez předchozího mytí a stříhání v salonu. K vytváření účesu slouží pouze kulma nebo žehlička, lak na vlasy a případně další stylingové prostředky a pomůcky. Tento účes vydrží do umytí vlasů.
[pdb_list filter=”služba=Jednodenní proměna” fields=”cena” ]
Další typy proměn:

Galerie proměn

Proměna Klasik

 • 4 hodiny u vizážistky a kadeřince
  Proměna probíhá v kadeřnickém a vizážistickém studiu Salon Qeen-si. Trvá cca 4hodiny.

 • Budete mít srovnání
  Klientka je nejprve vyfocena fotografem „před“, poté je po konzultaci s vizážistkou nabarvena a ostříhána v kadeřnickém salonu. Následně se pak přesune do vizážistického studia, kde jí vizážistka nalíčí. Výslednou proměnu zdokumentuje fotograf.

 • Fotografie na památku
  Klientka do týdne obdrží cd s dvěma profesionálními fotografiemi před a po.
[pdb_list filter=”služba=Proměna Klasik” fields=”cena” ]
Další typy proměn:

Galerie proměn

Foto proměna

 • 10 hodin péče u vizážistky a kadeřince
  Proměna probíhá v kadeřnickém salonu Salon Qeen-si a fotoateliéru. Trvá cca 10 hodin (možno rozdělit do dvou dnů).

 • Luxusní produkt pro náročné
  Klientka je nejprve vyfocena fotografem „před“, poté je po konzultaci s vizážistkou nabarvena a ostříhána v kadeřnickém salonu. (Tato část je možná provést samostatně v den předcházející focení v ateliéru). Následně se pak přesune do fotoateliéru. Zde jí vizážistka nalíčí, pomůže vybrat vhodné oblečení na focení (oblečení si klientka přinese z domova) a fotograf fotí. Čas strávený v ateliéru je cca 8 hodin. Nafotí se 3-4 různé styly fotek (různé druhy líčení, účesu a oblečení).

 • Několik sérií fotografií
  Klientka do týdne obdrží cd s 15 profesionálně upravenými fotografiemi.
[pdb_list filter=”služba=Foto proměna” fields=”cena” ]
Další typy proměn:

Galerie proměn

Proměna speciál

 • 8 hodin líčení, česání a nakupování
  Proměna probíhá v kadeřnickém a vizážistickém studiu Salon Qeen-si a nákupním centru. Trvá cca 8 hodin. Klientka je nejprve vyfocena fotografem „před“, poté je po konzultaci s vizážistkou (image-makerem) nabarvena a ostříhána v kadeřnickém salonu. Následně se pak přesune do vizážistického studia, kde projde kompletním image poradenstvím. Toto poradenství zahrnuje barevnou typologii, poradenství o vhodném stylu a střihu oblečení a doplňků. Následuje líčení spojené s minikurzem líčení, kde se klientka naučí, jak správně pečovat o svou pleť a jak se líčit na různé příležitosti. Poté se přesune do nákupního centra, kde za pomoci image-makera vyberou a nakoupí oblečení a doplňky dle přání klientky (cena nakoupeného zboží není zahrnuta v ceně proměny).

 • Z celého dne budete mít památku
  Průběh celé proměny je průběžně zaznamenáván fotografem. Klientka do týdne obdrží cd s 9ti reportážními fotografiemi a jednou výslednou, profesionálně upravenou fotografií.
[pdb_list filter=”služba=Proměna Speciál” fields=”cena” ]
Další typy proměn:

Galerie proměn


TIP: Pro další druhy líčení přepněte kartu pod úvodní fotografií. Vrátit se na začátek stránkyReferenceImage-styl 2.0 test is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache